Współpraca

Chętnie podejmiemy się współpracy z każdym wydawnictwem, autorem, księgarnią lub portalem. W zamian za otrzymane egzemplarze obiecujemy szczerą i szczegółową recenzję książki w jak najkrótszym terminie. Podejmujemy się każdego gatunku i nie ukrywamy, że lubimy wyzwania! Zależy nam, by móc dzielić się tu pasją do czytania i to jest główny powód, dla którego zachęcamy do skontaktowania się właśnie z autorami Smell of Books!

E-mail: smellofbooks@wp.eu 

Współpraca z wydawnictwami:


Dziękujemy za zaufanie:


Recenzje książek od Wydawnictwa BORGIS znajdują się tutaj.

Recenzje książek od Wydawnictwa SQN znajdują się tutaj.

Recenzje książek od Wydawnictwa Studio Astropsychologii znajdują się tutaj.

Recenzje książek od Wydawnictwa Vital znajdują się tutaj.

Recenzje książek od Wydawnictwa Esprit znajdują się tutaj.

Recenzje książek od Wydawnictwa Impuls znajdują się tutaj.

Recenzje książek od Wydawnictwa G+J znajdują się tutaj.

Recenzje książek od Wydawnictwa Zysk i S-Ka znajdują się tutaj.

Recenzje książek od Wydawnictwa The Cold Desire znajdują się tutaj.

Recenzje książek od Wydawnictwa Bukowy Las znajdują się tutaj.

Recenzje książek od Wydawnictwa Fabryka Słów znajdują się tutaj.

Recenzje książek od Wydawnictwa Novae Res znajdują się tutaj.

Recenzje książek od Wydawnictwa Favoryta znajdują się tutaj.

Recenzje książek od Wydawnictwa Drageus znajdują się tutaj.

Recenzje książek od Instytutu Sztuki Literackiej znajdują się tutaj.

Recenzje książek od Wydawnictwa Otwarte znajdują się tutaj.

Recenzje książek od Wydawnictwa Damidos znajdują się tutaj.


Współpraca z autorami: A.M. Chaudière – ukrywająca się pod pseudonimem rzeszowianka, uważna obserwatorka rzeczywistości, debiutująca powieścią fantasy „Niewolnica”. Naszą recenzję tej książki możecie przeczytać tutaj, a tymczasem zapraszamy serdecznie na facebook'a autorki.

Agnieszka Michalska (ur. 17 września 1995, poch. Czempiń) - polska pisarka, autorka serii Kroniki Ciemności. Na naszą recenzję tej książki musice jeszcze trochę poczekać, ale zapraszamy na stronę facebook'a prowadzoną przez autorkę.

„Mroki” to pierwsza część trylogii autorstwa Katarzyny Szewioły-Nagel. Recenzję możecie znaleźć tutaj, a po przeczytaniu książki polecamy również śledzić stronę autorki na facebook'u.

Ella Kapler do tej pory publikowała krótkie teksty w internecie, pod pseudonimem Sylwia Marewska, spotkały się one z bardzo dobrym przyjęciem przez czytelników. Teraz chciałaby spróbować sił na papierze... Wkrótce podzielimy się z Wami naszą opinią o jej twórczości, a teraz zapraszamy na stronę Facebook'a autorki.

Kornel Tymcio to były sportowiec i zakochany w podróżach marzyciel. Pragnie stworzyć świat, który zawładnie sercami czytelników. Możecie go znaleźć na Facebook'u i śledzić jego poczynania po tym, jak już zapoznacie się na naszą recenzją.


Jan Michalski - młody pisarz, który w swoim dorobku ma już trzy książki: Dwie strony medalu, Orły i Wrony i Złapać Króliczka


Beata Gołembiowska - polska pisarka, która zadebiutowała jako reżyser filmu dokumentalnego „Raj utracony, raj odzyskany” o polskim ziemiaństwie i arystokracji w Rawdon. Jej album „W jednej walizce” wraz z filmem ukazał się w 2011 r .Książka „Żółta sukienka” jest jej debiutem literackim. Strona autorki.


Współpraca z blogami i portalami:
W przypadku blogów i stron z recenzjami, prosimy o umieszczenie poniższego banneru poprzez wklejenie kodu w widocznym miejscu lub w zakładce Współpraca . Odwdzięczymy się tym samym.

Spis moli

 
  http://mianigralibro.blogspot.com/
http://wyznania-bibliofilki.blogspot.com/
http://licencja-na-czytanie.blogspot.com/
http://kampisanei.blogspot.com/
http://harrypottermojapasja.blogspot.com/

Dziękujemy za zaufanie!

Nasz banner:Chwilowo nie potrzebujemy nowych osób do recenzowania, jednakże chętnie wymienimy się bannerami/linkami, co sprawi, że nasi czytelnicy będą mogli mieć dostęp do większej ilości opinii (i na odwrót). Jeśli masz pomysł na inny rodzaj współpracy - nie czekaj i napisz do nas!

4 komentarze: