29 grudnia 2013

Świąteczna kartka z pamiętnika

Święta, święta i po świętach... No niezupełnie! W tym roku autorzy Smell of Books przeszli samych siebie i spędzili święta (po świętach) razem. Dwudziestego siódmego grudnia zorganizowaliśmy od początku do końca własną Wigilię, na której nie zabrakło niczego, włącznie ze świąteczną atmosferą, której brakowało nam tej zimy. I chociaż z pewnością niektórym o tegorocznych Świętach przypomina już tylko choinka, mamy nadzieję, że niektórzy z Was przeczytają ten post i zobaczą jak spędziliśmy je my. A było bardzo radośnie, to też mamy nadzieję, że nasza krótka relacja i film wywołają uśmiech (chociaż najmniejszy!) na Waszych twarzach :)
27 grudnia 2013
Drogi pamiętniczku,

W tym roku każdy z nas spędził jak zawsze spędził święta ze swoją rodziną. Postanowiliśmy jednak po raz pierwszy zorganizować coś razem, jako że ten rok wyjątkowo nas wszystkich do siebie zbliżył. Wspólne święta to niemałe wyzwanie, ale przeszły nasze wszelkie oczekiwania.
Jedzenia uzbieraliśmy dla całej wojskowej armii. Choć była nas tylko piątka na stole można było znaleźć rybę po grecku, barszcz, uszka, makiełki, i co najważniejsze - własnoręcznie ulepione zaraz przed Wigilią pierogi. Poświęciliśmy na nie większość wieczoru, ale było warto, choć do stołu połowa z nas zasiadła głodna jak wilk. Nie mogło zabraknąć dzielenia się opłatkiem, wspólnych życzeń i góry prezentów pod choinką! A ich ilość zaskoczyła wszystkich. Wynajęty Święty Leo Mikołaj rozdał je o północy wyjątkowo (nie)grzecznej ekipie Smell of Books. Nie zabrakło w nich książek, wyjątkowo trafnego wisiorka w kształcie truskawki o imieniu Poziomek i... W sumie każdy dostał to, czego sobie życzył. I kiedy każdy już ledwo mógł się ruszać po kolejnej porcji jedzenia i deserze, przyszedł czas oglądanie filmów. Świąteczna atmosfera panowała przez cały czas, wszystko wyjątkowo się udało mimo braku jajek, masła i zaginionej płyty z kolędami. A większość z tego jak spędziliśmy ten dzień udało nam się udokumentować - co zaraz będzie dane Wam zobaczyć!

Kilka dni później, ale zawsze, znowu życzymy Wam Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku, który mamy nadzieję spędzić również z Wami :)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz