16 października 2013

Gina Damico - Zgon - Trailer!ZgonZe śmiercią jej do twarzy!

Lex ma 16 lat i sporo ostatnio nabroiła. Bezsilni rodzice wysyłają ją na wakacje do wujka na wieś. Lex nie jest zachwycona wizją spędzenia lata na farmie. Okazuje się jednak, że wujek nie jest tylko zwykłym farmerem, lecz mrocznym żniwiarzem i przeprowadza dusze zmarłych na drugą stronę.

Śmieszne i straszne!

Premiera książki "Zgon" Giny Damico już wkrótce!Gina Damico
Wychowała się w Syracuse w stanie Nowy Jork. Zdobyła wykształcenie teatralne i socjologiczne. Zawsze fascynowała się tajemnicą morderstwa i zbrodni. Wykonywała różne zawody szukając dla siebie idealnej pracy. I znalazła. Zgon to jej debiutancka powieść, w której łączy zdobyte wykształcenie z zainteresowaniami. Mieszka pod Bostonem z mężem, dwoma kotami, psem i szafą pełną czarnych bluz.

Zgon to całkiem nowoczesne miejsce. Tam na górze są Sosnowe Kwatery, gdzie mieszka trochę młodzieży, jest kilka dobrych sklepów przy Alei Zgładzonych. – Wskazał na boczną uliczkę wyłożoną brukiem, w odróżnieniu od gładkiego asfaltu, po którym jechali. Lex wyciągnęła szyję i dostrzegła tych kilka sklepów o dziwnych nazwach. Kwiaciarnia o nazwie „Kwiatki od spodu”, sklep z materacami „Wieczny sen” i sklep spożywczy z wielkim szyldem „Wyciągnięte kopyta”. Na skrzyżowaniu dróg z małej fontanny wyrastał obelisk.

Już teraz możecie zobaczyć trailer książki, który moim zdaniem potrafi zaciekawić czytelnika jak mało co! Niech rozweseli Wam jesienne dni i umili czas oczekiwania na premierę książki!(Jeżeli nie widzisz trailera kliknij tutaj.)

I jak wrażenia? :) Rozsyłajcie innym!


4 komentarze:

 1. Ten filmik mnie rozwalił ;) "Podpaliłam peruki uczniów z kółka teatralnego... 2 razy" xD
  Z pewnością sięgnę po tą książkę, ponieważ głównie ten filmik mnie zaciekawił :)
  Czekam na dalsze recenzje ;3
  Ala

  OdpowiedzUsuń
 2. Prosty filmik, ale zachęcający :) Będę musiała zapamiętać tytuł i sięgnąć po niego kiedyś :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawy, zachęcający filmik :D Warto sprawdzić, czy książka będzie taka sama! :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetne! Z chęcią sięgnę po tę pozycję, zapowiada się niezła zabawa :D

  OdpowiedzUsuń