12 sierpnia 2013

Petra Neumayer - " Uzdrawianie poprzez liczby"

Tytuł: Uzdrawianie poprzez liczby ;
Autor: Petra Neumayer;
Liczba stron: 165;
Wydawnictwo: Studio Astropsychologii;
Gatunek: Poradnik;

Jeżeli mam być szczery, to był mój pierwszy poradnik. Naprawdę, nigdy nie czytałem poradników, i teraz widze jak wiele traciłem. "Uzdrawianie poprzez liczby" Petry Neumayer, to książka, która pokazuje nam nowość w dziedzinie leczenia niekonwecjonalnego - leczenie poprzez drgania pochodzące z liczb.

Dziennikarka medyczna, Petra Neumayer, przedstawia nam tą nową, a zarazem bardzo starą metodę leczenia cyframi i kodami liczbowymi, które wykraczaja poza zwykłą numerologię. W oparciu o swoje doświadczenia, doświadczenia innych uzdrowicieli, jak i również ostatnie odkrycia w dziedzinie fizyki kwantowej, autorka przedstawia nam w bardzo przystępny sposób na opracowanie własnego systemu samoleczenia, który możemy używać do leczenia w przypadku niegroźnych chorób, jak i w przypdku poważnych chorób, które wymagają trwałej kuracji lekami, jako element rehabilitacji.

Książka jest podzielona na trzy części;

W pierwszej autorka przedstwia zarys historii liczb i numerologii, znaczenie poszczególnych liczb, ale i również wpływ na człowieka różnych symboli, opowiada o sekwencji Fibonacciego, przedstawia podstawowe techniki interpretowania swojej liczby urodzenia i nie tylko.

W drugiej poznajemy różne systemy uzdrawiania poprzez liczby, m.in w uzdrawianiu Kahi, w uzdrawianiu kodami liczbowymi przez Grigorija Grabvoja i uzdrawianiu duszy według dr. Zhi Gang Sha jego świętą liczbą  San San Jiu Liu Ba Yao Wu  ( wymowa w języku mandaryńskim ).

W trzeciej cześci poznajemy praktyczne możliwości zastosowań liczb, które obejmuje m.in. harmonizowanie pomieszczeń, uśmierzanie bólu, energetyzowanie wody, a także i odnajdywanie swojej uzdrawiającej liczby.

Ponadto w aneksie dla osób, które chcą jeszcze bardziej się zagłębić w temacie znajduje się obszerna lista adresów internetowych stron poświęconych leczeniu niekonwencjonalnemu. Spis kodów liczbowych na różne schorzenia, tabele i wzory testowe do wykorzystania przez czytelnika, również spis polecanej literatury.

Zachęcam was do skorzystania z wiedzy, która jest zawarta w tej książce i do poszukiwania swojej uzdrawiającej liczby. I pamiętajcie:

"Tego, kto nie zamyka się  na rzeczywistość duchową, obdarza ona go bogatymi darami." Marcel Janco 1895-1984


3 komentarze:

 1. Nie czytuję poradników, chociaż przydatna byłaby wiedza o tym jak uśmierzać ból oraz jak znaleźć swoją uzdrawiającą liczbę :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Sama nie czytam poradników, ale jak jakiś trafi w moje ręce to przejrzę go z dużą przyjemnością :)
  Ten, który zrecenzowałeś jest naprawdę ciekawy, ale i też przydatny. Dzięki za wiadomość, że coś takiego istnieje. Myślę, że jest warte przeczytania :)
  Pozdrawiam,
  DiaMent.

  OdpowiedzUsuń
 3. Uzdrawianie przez liczby? Cóż za abstrakcyjna koncepcja.

  OdpowiedzUsuń